Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: all
vi: tất cả

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Back
vi: Trở lại

en: Page
vi: Trang

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Last
vi: Cuối

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Close
vi: Đóng

en: First
vi: Đầu tiên

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Exceptions
vi: Ngoại lệ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Header top
vi: Đầu đề trên

en: Required field
vi: Trường bắt buộc

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
