rokka (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: yes
ro: da

en: Enable
ro: Activare

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: hidden
ro: ascuns

en: Options
ro: Opțiuni

en: no
ro: nu

en: Created
ro: Creat

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: API Key
ro: Cheie API

en: Authored by
ro: Autor

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loop
ro: Buclă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: visible
ro: vizibil
