rokka (2.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: yes
eu: bai

en: Enable
eu: Gaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Anchor
eu: Aingura

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Mode
eu: Modoa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Organization
eu: Erakundea

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
