rokka (2.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: yes
ca: sí

en: Enable
ca: Habilita

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Background
ca: Fons

en: hidden
ca: ocult

en: Anchor
ca: Àncora

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Changed
ca: Canviat

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Absolute
ca: Absolut

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
