rokka (2.0.0-rc3) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: yes
hy: այո

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Color
hy: Գույն

en: Left
hy: Ձախ
