rokka (2.0.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Mode
bn: মোড

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Color
bn: রং
