rokka (2.0.0) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: yes
bo: ཡིན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: no
bo: མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།
