rokka (2.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: yes
si: ඔව්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
