rokka (2.0.2) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: yes
fa: بله

en: Enable
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Center
fa: وسط

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: Background
fa: زمینه

en: hidden
fa: مخفی

en: Anchor
fa: لنگر

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: no
fa: خیر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Mode
fa: سبک

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Color
fa: رنگ

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Uri
fa: آدرس

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
