rokka (2.0.4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: yes
af: ja

en: Enable
af: Aktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Color
af: Kleur
