rokka (2.0.5) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Color
br: Liv
