rokka (2.0.5) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: yes
cs: ano

en: Enable
cs: Zapnout

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: hidden
cs: skryto

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Options
cs: Možnosti

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Mode
cs: Režim

en: Authored by
cs: Autor

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Color
cs: Barvy

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
