rokka (3.0.10) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: yes
az: bəli

en: Enable
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: hidden
az: gizli

en: Anchor
az: Lövbər

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Mode
az: Rejim

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Color
az: Rəng

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
