rokka (3.0.3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: hidden
eo: kaŝita

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Color
eo: Koloro

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Uri
eo: URI
