rokka (3.0.4) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: yes
am: አዎ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Color
am: ቀለም

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: Uri
am: ዩአርአይ
