rokka (3.0.6) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: yes
oc: òc

en: Enable
oc: Activar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Center
oc: Centre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Background
oc: Rèireplan

en: Anchor
oc: Ancòra

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: no
oc: non

en: Created
oc: Creat(ada)

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Mode
oc: Mòde

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Changed
oc: Modificat

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Hash
oc: Hachage
