rokka (3.0.4) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: yes
sk: áno

en: Enable
sk: Povoliť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: hidden
sk: skryté

en: Anchor
sk: Kotva

en: Options
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Mode
sk: Režim

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Color
sk: Farba

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: visible
sk: zobrazené

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
