Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Installed themes
am: የተጫኑ ገጽታዎች
