Role (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: User
be: Карыстальнік

en: Field type
be: Тып поля

en: Role
be: Роля

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Appearance settings
be: Налады знешнасці

en: Installed themes
be: Усталяваныя тэмы
