Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Role
ca: Rol

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: Registration
ca: Registre

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Appearance settings
ca: Paràmetres de l'aparença

en: Installed themes
ca: Temes instal·lats
