Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif
