Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: User
fr: Utilisateur

en: Field type
fr: Type de champ

en: Role
fr: Rôle

en: Account settings
fr: Paramètres de compte

en: Registration status
fr: Statut d'enregistrement

en: Registration
fr: Inscription

en: Form mode
fr: Mode de saisie

en: Select field
fr: Sélectionner un champ

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Appearance settings
fr: Paramètres d'apparence

en: Installed themes
fr: Thèmes installés
