Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Role
nn: Rolle

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger
