Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: User
ru: Пользователь

en: Field type
ru: Тип поля

en: Role
ru: Роль

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: Registration
ru: Регистрация

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Select field
ru: Выберите поле

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Appearance settings
ru: Настройки оформления

en: Installed themes
ru: Установленные темы
