Role Total Control (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: Field type
cs: Typ pole

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Appearance settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Installed themes
cs: Nainstalovaná témata vzhledu
