Role Total Control (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار
