Role Total Control (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Role
sv: Roll

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Registration status
sv: Status på registrering

en: Registration
sv: Registrering

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Field description
sv: Fältbeskrivning

en: Select field
sv: Välj fält

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Appearance settings
sv: Inställningar för utseende

en: Installed themes
sv: Installerade teman
