Role Total Control (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Account settings
ta: அங்கத்துவ அமைவுகள்

en: Form mode
ta: படிவம் முறை

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
