Role Total Control (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Role
fi: Rooli

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Select field
fi: Valitse kenttä

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Appearance settings
fi: Ulkoasu-asetukset

en: Installed themes
fi: Asennetut teemat
