Role (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Role
ro: Rol

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: Form mode
ro: Mod formular

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Appearance settings
ro: Setări de aspect

en: Installed themes
ro: Teme instalate
