Role (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Role
te: పాత్ర

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
