Role Total Control (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: User
et: Kasutaja

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Role
et: Roll

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Form mode
et: Vormireziim

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Appearance settings
et: Välimuse seaded

en: Installed themes
et: Paigaldatud kujundusmallid
