Role Total Control (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: Field type
jv: Jinis field

en: Role
jv: Parāgā

en: Account settings
jv: Pangaturan akun
