Role (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Role
lt: Rolė

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: About
lt: Apie

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Appearance settings
lt: Išvaizdos nustatymai

en: Installed themes
lt: Įdiegtos temos

en: The alias path has to start with a slash.
lt: Kelio pervadinimas turi prasidėti pasviruoju brūkšniu.
