Role (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Role
lv: Loma

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Installed themes
lv: Instalētās tēmas
