Role (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Role
oc: Ròtle

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: About
oc: A prepaus

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
