Role (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Field type
sl: Tip polja

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: About
sl: O modulu
