Role (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
