Role (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Role
eu: Rol

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Installed themes
eu: Instalatutako gaiak
