Role (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Role
km: តួនាទី

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: About
km: អំពី
