Role (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User
fa: کاربر

en: Field type
fa: نوع میدان

en: Role
fa: نقش

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: About
fa: درباره

en: View mode
fa: نحوه نمایش
