Role Expire (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: General settings
hr: Opće postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Timezone
hr: Vremenska zona
