Role Expire (2.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
