Role Expire (2.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: User
vi: Người dùng

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: Custom date format
vi: Định dạng ngày tùy chỉnh

en: Invalid date format.
vi: Định dạng ngày không hợp lệ
