Role Expire (2.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
