Role Expire (2.0.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Default duration
nl: Standaardduur

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Role expiration
nl: Rolvervaldatum

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien 'aangepast', zie <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">de PHP documentatie</a> voor datumindelingen. Zo niet, geef het aantal verschillende tijdseenheden op om weer te geven (standaard 2).

en: Timezone to be used for date output.
nl: Te gebruiken tijdzone voor datumweergave.

en: - Default site/user timezone -
nl: - Standaardtijdzone van site/gebruiker -

en: @name format: @date
nl: notatie @name: @date
