Role Expire (2.0.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Roles
ka: როლები

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
