Role Expire (2.0.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి
