Role Expire (3.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj
