Role Expire (3.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Roles
hi: भूमिका

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: Custom date format
hi: अपने अनुसार तिथि प्रारूप

en: @name format: @date
hi: @name प्रारूप: @date
